O nas

Kacper Skowroński

Groomer / Doradca klienta / Właściciel

Miłośnik zwierząt, dyplomowany groomer, pasjonat sztuki, marzyciel i poszukiwacz. Studiował polonistykę, był kierownikiem księgarni, pomocnikiem kierownika regionalnego, pracownikiem korporacji (finanse). Postanowił postawić na coś, co jest dla niego w życiu ważne i zająć się pracą ze zwierzętami oraz pomocą im. Jeden z jego największych życiowych celów – założyć własną fundację dla zwierząt.

 

Przemek Narbutowicz

Konsultant ds. rozwiązań IT

Jeśli któryś z naszych klientów będzie miał problemy z systemem rezerwacji lub stroną internetową swojego salonu, Przemek go rozwiąże.

 

   Milion

Konsultant ds. cateringu / Meteorolog

Kundelek urodzony mniej więcej w 2010 roku. Wiek nie jest do końca znany, ponieważ Milion (zwany w schronisku Brzydalem) spędził 10 lat w różnych azylach dla psów i pewnie w międzyczasie zgubił certyfikat urodzenia. Długo trwało zanim trafił do swojego prawdziwego domu. Nie przepada za sportem, lubi jeść,  i spać. Uwielbia dużo tulasków. Przyjaciel, misiodźwiadek, duszka. Ważna część serca właściciela firmy (powiedzmy sobie szczerze, że pracę dostał w ramach nepotyzmu).

 

   Dzimbas

Kierownik ds. reprezentacji firmy

Najprawdopodobniej urodził się w 2015 roku. Po 2 latach spędzonych na dworze, w przytulisku i nieudanych adopcjach odnalazł swojego opiekuna – Kacpra (tego wyżej). Zajął w jego sercu ważne miejsce. Wspaniały pies, niezwykły przyjaciel.

 

Przewiń do góry